قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط خدمات اینترنتی کتابفروشی امیراکتاب

مهم‌ترین شرایط حاکم بر ارائه خدمات کتابفروشی امیراکتاب به شرح زیر است. لطفا در صورتی از خدمات ما استفاده فرمایید که این شرایط مورد پذیرش‌تان است:

 

    ممکن است برخی از کتاب‌های ارائه شده در سایت امیراکتاب قابل ارسال نباشد چراکه چاپ آنها در انبار ناشر به اتمام رسیده باشد یا بدلیل اینکه امیراکتاب برخی عناوین را در  انبار خود موجود دارد و باقی موارد سفارش را به صورت مستقیم از ناشر، مراکز پخش معتبر و یا همکاران کتابفروش خود تهیه می‌کند، در برخی موارد ممکن است کتاب سفارش داده شده توسط شما به هیچ عنوان توسط بخش تأمین امیراکتاب قابل تهیه نباشد.


   ارسال سفارشات در امیراکتاب چه به صورت اینترنتی و چه به صورت تلفنی به صورت کاملا رایگان به قیمت پشت جلد کتاب در سطح شیراز میباشد در دیگر تقاط کشور هزینه ارسال طبق تعرفه­ی پست میباشد.

در صورت ثبت سفارش و ارسال کتاب چنانچه مشتری در آدرس اعلام شده نباشد و یا به هر دلیل کتاب را تحویل نگیرد (به جز اشکالات چاپی) هزینه پست و پیک موتوری از مشتری دریافت می گردد بنابراین در انتخاب خود دقت فرمایید.


 

    امیراکتاب کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را بر اساس قیمت تعیین شده توسط ناشرین به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد. ممکن است قیمت کتاب توسط ناشر دچار تغییر شود.


   به دلیل بزرگی بانک اطلاعاتی امیراکتاب، امکان به روز بودن تمامی کتاب ها در یک لحظه امکان پذیر نیست. ممکن است قیمت و دیگر مشخصات کتاب‌ها توسط عرضه کننده اصلی که ناشر است تغییر کند. مشتری با ثبت سفارش (پس از تایید مجدد مشخصات و قیمت توسط تماس با امیراکتاب) رضایت خود را از این تغییرات اعلام نموده است.


   امیراکتاب تنها کتاب ‌های نو را به فروش میرساند و امکان تهیه و ارسال کتاب های دست دوم را ندارد.


    کلیه‌ سفارشات ثبت شده پس از تأیید پرداخت و صدور فاکتور فروش آماده میگرد و ارسال میشوند. هیچ سفارشی پیش از تأیید پرداخت ارسال نخواهد شد.

مشتری پس از پرداخت وجه برای تایید مجدد بایستی به امیراکتاب تماس بگیرد تا فاکتور برای ارسال صادر شود در صورتی که مبلغ سفارش را به حساب فروشگاه واریز کنید ولی به فروشگاه اطلاع ندهید(جهت تایید مجدد) سفارش شما ارسال نمی گردد.


  سفارشات، پس از تأیید پرداخت ظرف یک تا سه روز کاری (بدون احتساب پنجشنبه و جمعه که روز های غیر کاری بازار کتاب هستند) آماده و ارسال میشوند. در موارد خاص ممکن است بر حسب  درخواست مشتری و پذیرش امیراکتاب، سفارش در همان زمان ثبت و ارسال شود.


  در قسمت ثبت سفارش، در صورتیکه قیمت کتاب سفارش داده شده تغییر کرده باشد و برای شما قابل قبول نباشد، میتوانید آن کتاب را از سفارش خود حذف کنید، اما امکان حذف کتاب های دیگر که تغییر قیمت نداشتند وجود ندارد.

 

  در صورت انصراف مشتری از سفارش تأیید شده در همان روز سفارش، طی 3 ساعت، وجهی کسر نمی گردد، اما پس از آن تا سه روز کاری، چون کتاب به درخواست ایشان تهیه می شود، 10% از مبلغ سفارش کسر گردیده و مابقی به (حساب اعتباری مشتری) برگشت داده میشود. همچنین اگر مشتری پس از خرید کتاب خود و دریافت آن، به هر دلیل طی 3 روز پس از دریافت، قصد مرجوع کردن کتاب(به شرط سلامت و عدم استفاده) را داشته باشد، 15درصد از کل هزینه پرداختی بابت خرید کتابت وسط فروشگاه از مشتری کسر میشود و الباقی به حساب او واریز میگردد.

 

   در صورت قابل تهیه نبودن مورد سفارش داده شده، وجه آن عیناً به (حساب اعتباری مشتری) برگردانده میشود. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را کند، استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست.

 

   پس از ثبت درخواست استرداد وجه توسط مشتری در سیستم، انتقال وجه به طور معمول بین 1 تا 2 روز کاری انجام شده و شماره پیگیری آن در بخش کاربری ثبت گردیده و برای مشتری ایمیل می‌شود. مسئولیت واریز وجه به حساب مشتری بر عهده بانک گیرنده وجه بوده و در صورت بروز مشکل، پیگیری موضوع توسط مشتری باید انجام شود.

 

    استرداد وجه به حساب مشتریان از طریق سیستم پایا و با استفاده از شماره شبا انجام میشود. نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت (ثبت عضویت) باید تطابق داشته باشد. در صورت ورود اطلاعات اشتباه توسط مشتری در هنگام ثبت درخواست استرداد وجه، لازم است مجددا با یک شماره شبای صحیح درخواست استرداد وجه ثبت شود.

 

    اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان به کتابفروشی امیراکتاب صرفاً برای ارائه خدمات امیراکتاب مورد استفاده قرار گرفته و تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

 

   امیراکتاب اخبار و اطلاعات خود و شرایط فروش ویژه را به صورت دوره‌ای برای مشتریان ارسال خواهد کرد. در صورت عدم تمایل به دریافت این خبرنامه‌ها موضوع را از طریق ایمیلamiraketab@gmail.com  اطلاع دهید.

 

    هنگام ثبت سفارش، طبق قوانین شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، درج کد پستی صحیح اجباری است. در صورت عدم درج کد پستی و یا ناقص بودن آن، مسئولیت عدم دریافت بسته و برگشت آن بر عهده مشتری است.

 برای اطلاع از زمان ارسال بسته های پستی از طریق پیامک، حتما هنگام تکمیل فرم ثبت نام شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید.

 

هنگام ارسال بسته پستی، نام، آدرس، کد پستی و تلفن‌های ارائه شده توسط مشتری بر روی پاکت درج می‌شود تا امکان تماس مأمور ارسال با گیرنده در موارد اضطراری فراهم باشد.

 

   پاسخگویی به سفارشات اینترنتی نسبت به سفارشات تلفنی با اولویت مشابه انجام می‌شود.

 

   در صورت وجود مشکل در هر بخش و یا شکایت از پرسنل و یا خدمات امیراکتاب می‌توانید مستقیماً با مدیر کتابفروشی امیراکتاب ارتباط برقرار کنید:

ایمیل:Amirabookco@gmail.com

تلفن امور مشتریان(پیشنهادات، شکایات، تقدیر)

1240 32 32 071

 

"هرگونه کپی برداری از طراحی، تصاویر و مطالب ثبت شده در فروشگاه حرام است و پیگرد قانونی خواهد داشت."

"کلیه اخبار فروشگاه با ذکر منابع خبری منتشر می شود و فروشگاه مسئولیتی در قبال متن خبرهای انتشار یافته ندارد."

خرید شما از کتابفروشی امیراکتاب به معنی مطالعه دقیق قوانین و مقررات فروشگاه و همچنین پذیرفتن همه موارد مندرج در آنها می باشد.

--با تشکر از خرید شما-- 

 

"کتابفروشی امیراکتاب"

تاریخ ویرایش : ۱۳۹۶/٠۲/۲۵

لطفاً منتظر بمانید...